Back to top

Hokery – krzesła przeznaczone tylko do barów?

Hokery – krzesła przeznaczone tylko do barów?

Hoker to podwyższone siedzisko, które z oczywistych względów głównie kojarzy się nam z barami. Ustawione wzdłuż lady pozwalają osiągnąć ten wyjątkowy klimat, który zaprasza do wypicia drinka. Gdzie jeszcze spotkamy się z takimi modelami?

Hokery barowe w jadłodajniach

Krzesła tego typu świetnie sprawdzą się w knajpach oferujących posiłki. W ten sposób lokal zyskuje dodatkowe miejsca dla swoich klientów i klientek, bo oprócz siedzisk przy stolikach można korzystać także z miejsc przy ladzie. To idealna opcja dla osób, które wpadają na śniadanie i lunch w pojedynkę. Jeśli zależy nam właśnie na takim zastosowaniu hokerów, rozejrzyjmy się za modelami, które łatwo się czyszczą. W sklepie Hagea znajdziemy zarówno minimalistyczne opcje, jak i warianty z obiciami z tkanin i ekoskór.

hoker barowy

Krzesła hokery do domu? Czemu nie?

Podczas urządzania mieszkania możemy czerpać inspiracje zewsząd, również z barów. Po hokery bardzo często sięgają osoby, które:

  • potrzebują wygodnych siedzisk przy wyspie kuchennej

Stołki barowe to świetna opcja, jeśli taka wyspa oddziela aneks kuchenny od salonu. Stanowią świetne przejście między kuchennym charakterem przestrzeni, a częścią wypoczynkową mieszkania.

  • chcą zaoszczędzić miejsce

Hokery barowe możemy bez problemu wsunąć pod blat, zamontowany przy ścianie. W ten sposób nawet właściciele mikroskopijnych kuchni mogą cieszyć się miejscem, pełniącym funkcję jadalni. A gdy takie siedziska przestają być potrzebne, wystarczy ukryć je skrzętnie pod blatem. To niesamowicie prosty sposób na organizację małych mieszkań.

  • chcą wykreować ciekawe miejsce do spędzania czasu

A może bar w domu? Z hokerami zaprojektujemy wyjątkowe miejsce, które zachwyci zarówno domowników, jak i odwiedzające nas osoby. Taki charakterystyczny kącik możemy wykreować w salonie lub na zewnątrz – wtedy należy jednak pamiętać, by wybrać materiały odporne na warunki atmosferyczne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *