Projektowanie architektury BIM w programie Archline

Projektowanie architektury BIM jest głównym zadaniem projektantów i architektów związanych z budownictwem. Każdy obiekt architektoniczny musi najpierw zostać zaprojektowany z zachowaniem wszystkich ważnych aspektów i paramentów. Aktualnie projektanci mają do dyspozycji przeróżne pomoce i specjalne oprogramowania, które skracają czas pracy i gwarantują jej najwyższą jakość. Świetnym rozwiązaniem jest na przykład program Archline, który umożliwia sprawne i wygodne projektowanie architektury w technologii BIM.

Projektowanie w technologii BIM w programie Archline, to niesamowita wygoda i czysta przyjemność. Samo rysowanie w formacie 3D to nie wszystko. Program ten oferuje bowiem znacznie więcej. Oprócz wykonywania dokumentacji 2D projektanci mają szansę na sprawne sporządzanie modeli 3D, a także bezpieczne importowanie plików o różnych formatach. Program zapewnia szybką komunikację pomiędzy przeróżnymi zespołami pracującymi nad jednym projektem. Elementy sporządzanych obiektów zmieniają się automatycznie i dostosowują się do wprowadzanych na bieżąco zmian. Co więcej takie elementy jak dach czy sam teren mogą być projektowane w bardzo szybki i ciekawy sposób. Wszystko to zawdzięczać można nowoczesnej technologii w jaką wyposażono całe oprogramowanie Archline.

Projektowanie architektury w technologii BIM i formacie 3D jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko to dzięki dostępowi do zaawansowanych funkcji, a także opcji, które oferuje specjalistyczny program Archline.